Місяць використання радарів швидкості TruCam принесло в бюджет 2,2 мільйони грн

Місяць використання радарів швидкості TruCam принесло в бюджет 2,2 мільйони грн

Правоохоронці почали вимірювати швидкість транспорту за допомогою приладів TruCam з середини жовтня. За цей час було зафіксовано понад 8 тисяч випадків порушення швидкості, повідомив Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту Патрульної поліції України.

Таким чином, надходження до бюджету через накладання штрафів за перевищення швидкості склало більше 2 мільйонів гривень.

Пристрої TruCam встановили на ділянках найбільшої концентрації ДТП. В поліції наголошують, що з самого початку використання приладів поліцейські проводили вимірювання у максимально відкритий спосіб.

Зокрема, усі місця були позначені на карті-схемі, окрім того перед місцями вимірювання були встановлені спеціальні знаки. Крім того, були встановленні службові машини поліції з увімкненими проблисковими маячками.

В поліції розповідають, що в період з 16 жовтня по 13 листопада за перевищення встановлених обмежень швидкості руху винесено:

  • 8 123 постанови про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч. 3 статті 122 КУпАП;
  • накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 2 мільйони 289 тисяч 135 гривень;
  • сплачено штрафів добровільно на загальну суму 1 мільйон 325 тисяч 234 гривні (58 % від загальної суми накладених штрафів).

Схеми розміщення радарів:

Карта розташування пристроїв фіксації швидкості TruCam