Нафтогаз підписує договори на новий сезон без визначеної ціни на газ
flickr.com/mxmstryo

Нафтогаз підписує договори на новий сезон без визначеної ціни на газ

НАК «Нафтогаз України» розпочав підписання договорів на постачання газу з тепловиробниками на наступний опалювальний сезон попри відсутність офіційно оприлюдненої Кабінетом міністрів ціни. Про це повідомляє інформаційне агентство Укрінформ. 

Відповідну заяву було сьогодні вранці опубліковано на сайті компанії. «Зазвичай компанія у липні розпочинає укладати договори із виробниками тепла на новий опалювальний сезон, однак досі відкладала цей процес, очікуючи на повідомлення МЕВПУ. Подальша затримка може привести до зриву початку опалювального сезону у жовтні. За таких умов Нафтогаз вимушений застосовувати при укладанні договорів з тепловиробниками ціну газу, яка зафіксована станом на 1 квітня 2017 року», — йдеться в заяві.

Департамент корпоративних комунікацій компанії також відзначає, що Міненерговугілля, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №187 до 1 липня мало розрахувати за визначеною формулою та офіційно оприлюднити ціну на газ для тепловиробників на період з 1 жовтня 2017 року по 1 квітня 2018 року. У Нафтогазі підкреслюють, що, незважаючи на численні звернення компанії, міністерство досі не виконало вимог цієї постанови.

«Нафтогаз знову звертається до Кабінету міністрів з проханням якнайшвидше визначити та опублікувати ціну газу для потреб населення на новий опалювальний сезон або внести відповідні зміни до постанови уряду №187», — йдеться у заяві.