Ощадбанк також запустив Apple Pay
facebook.com/pyshnyy

Ощадбанк також запустив Apple Pay

«Ощадбанк» другим серед українських банків запустив Apple Pay. Про це на своїй сторінці написав глава Ощадбанку Андрій Пишний.

«Ми зробили Apple Pay доступним для всіх! Щоб користуватись можливістю оплати айфоном, не обов’язково мати картку Ощадбанку (хоча я дуже раджу її оформити). Достатньо зателефонувати до контакт-центру Ощадбанку та отримати цифрову миттєву пріпейд-картку. Її можна під’єднати до Apple Pay та спокійно користуватись додатком», — йдеться у повідомленні Пишного.

Пишний також додав, що в основі Apple Pay – безпека та конфіденційність.

«Якщо ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Вам присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який зашифровується і в захищеному режимі зберігається в мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду», — написав глава Ощадбанку.

Деталі та покрокову інструкцію можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, раніше Apple Pay запустив Приватбанк.

Apple Pay — це система мобільних платежів компанії Apple, що дозволяє власникам iPhone і Apple Watch оплачувати покупки за безконтактною технологією NFС, а також в мережі інтернет. Apple Pay сумісний з існуючими безконтактними зчитувачами Visa PayWave, MasterCard PayPass, American Express і ExpressPay.