Лоукостер Ernest запускає нові авіарейси з України до Італії
low-cost.expert

Лоукостер Ernest запускає нові авіарейси з України до Італії

Італійський лоукостер Ernest Airlines запустить у 2018 році три нові авіарейси сполученням Україна-Італія. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Про наміри перевізника щодо створення нових напрямків стало відомо із презентації компанії на Міланській туристичній виставці Borsa Internazionale del Turismo. Хоча перевізник з’явився в Україні нещодавно, восени 2017 року, вже у 2018 році компанія планує значно розширити географію маршрутів, запустивши три нові напрямки із України до Італії.

Наразі нові рейси для пасажирів недоступні, але вже незабаром компанія оприлюднить розклад і розпочне продаж квитків за новими напрямками. Таким чином з Києва літатимуть рейси до Болоньї, а зі Львова — в Рим та Мілан-Мальпенса. Зараз літаки компанії курсують з Києва в Мілан-Бергамо та Неаполь, а зі Львова в Неаполь, Венецію і Мілан-Бергамо.

Крім нових рейсів з України, Ernest у 2018 році запустить нові напрямки в Румунію та на Ібіцу. Для українців це чудова можливість, наприклад, долетіти за допомогою лоукостера до курортного острова зі Львова, зробивши пересадку в міланському аеропорту Бергамо.

Раніше ми повідомляли про про запуск нового рейсу зі Львова до Барселони.