На кордоні з Росією у тестовому режимі запустили біометричний контроль
mvs.gov.ua

На кордоні з Росією у тестовому режимі запустили біометричний контроль

У середу, 27-го грудня, у тестовому режимі почав роботу біометричний контроль на кордоні з Російською Федерацією. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Громадське.

Про запуск біометричного контролю повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян. За його словами, мобільні комплекси зможуть пересуватися і вже 27 грудня їх протестують на різних ділянках українсько-російського кордону.

Таким чином, буде оцінено готовність робочих місць до масштабного старту, який очікується 1-го січня 2018 року.

Слободян пояснив, що на пунктах пропуску в районі проведення АТО біометричну перевірку російських громадян здійснювати не будуть. Зазначені особи не зможуть перетнути КПВВ, якщо вони заїхали з непідконтрольної території.

Крім того, українці, які проживають на території окупованого Криму, не будуть проходити біоконтроль на адміністративному кордоні з півостровом.

Нагадаємо, що 157 пунктів пропуску вже підготували для запуску системи біометричного контролю з 1 січня. Про це 21 грудня повідомив очільник МВС Арсен Аваков під час презентації в аеропорту «Київ» системи фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства.