Новозбудовані катери українських ВМС офіційно отримали назви
facebook.com/navy.mil.gov.ua

Новозбудовані катери українських ВМС офіційно отримали назви

Сьогодні, 5 грудня, перед Днем Збройних сил України, чотири новостворені катери українських Військово-морських сил отримали іменні назви — «Вишгород», «Кременчук», «Лубни» і «Нікополь». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку ВМС ЗС України.

Нові «імена» броньовані артилерійські судна отримали з урахуванням клопотання територіальних громад. В урочистій церемонії присвоєння назв взяли участь представники Командування ВМС ЗС України, місцевих та державних органів влади, мери міст, на честь яких назвали катери. Також були присутні члени правління ПАО “Завод “Кузня на Рибальському”, ветерани, волонтери та громадськість.

«Разом, однією командою, за підтримки промисловості, органів влади та місцевих громад, ми долаємо існуючі проблеми та продовжуємо рух вперед і свідченням тому стала головна подія цьогорічного відзначення — 4 нових малих броньованих артилерійських катера, побудованих для Військово-морських Сил, отримали свої іменні назви на честь українських міст» — сказав під час виступу командувач ВМС ЗС України, віце-адмірал Ігор Воронченко.

Він додав, що випробування катерів вже виходять на завершальний етап. За його словами, «Вишгород», «Кременчук», «Лубни» і «Нікополь» найближчим часом поповнять український флот.

Нагадаємо, що у 2019 році ВМС Збройних сил України отримають перший серійний ракетний катер «Лань» вітчизняного виробництва.

facebook.com/navy.mil.gov.ua