Порошенко підписав закони про легалізацію та розмитнення "євроблях"
УНІАН

Порошенко підписав закони про легалізацію та розмитнення «євроблях»

Порошенко підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами, і закликав припинити протести. Про це президент повідомив у Facebook.

Як йдеться у повідомленні, всі кошти від розмитнення «євроблях» мають цільове направлення — до Пенсійного фонду:

«Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом».

Крім того, Порошенко закликав власників авто з європейськими номерами «у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту».

За словами президента, «це – непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто, між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків».

 «Щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші ідуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Пенсійний фонд регулярно звітуватиме про обсяги коштів, отриманих від легалізації автівок на єврономерах.

Раніше ми вже розповідали, за якими правилами віднині будуть ромитнюватися автівки на єврономерах.