Представники "Нацкорпусу" знову зруйнували паркан на будівництві на місці Сінного ринку
Учасники акції протесту проти будівництва на місці Сінного ринку, в Києві, 21 листопада 2017 р. Фото — Гонтар Володимир / УНІАН.

Представники «Нацкорпусу» знову зруйнували паркан на будівництві на місці Сінного ринку

Представники організації «Національний корпус» знову знесли паркан перед будівництвом, яке ведеться у Києві на місці колишнього Сінного ринку. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку «Національного корпусу». 

Як зазначив голова столичного осередку організації Сергій Філімонов, це було зроблено для того, щоб вказати забудовнику на те, що будівництво є незаконним.

«Сьогодні активісти Національного Корпусу разом з Національними Дружинами повертаються до Сінного ринку, аби зупинити незаконну забудову в історичному центрі столиці. Прийшовши на місце незаконної забудови, активісти вкотре прибрали паркан перед будівництвом», — йдеться у повідоменні «Нацкорпусу».

Представники організації стверджують, що їх дії підтримали мешканці сусідніх будинків. Також повідомляється, що після зазначених подій на будмайданчик прибули робітники Державної архітектурно-будівельної інспекції, які зафіксували знесення паркану та зупинили будівництво.

Нагадаємо,15 листопада на місце скандальної забудови прибув мер столиці Віталій Кличко, який повідомив, що будівництво є незаконне і будівельна компанія має до 17 листопада прибрати паркан.

Сінний ринок, торговельний комплекс у Києві, розташований на вулиці Бульварно-Кудрявській, було зведено у 1949-58 роках і знесено у 2005 році. У 2015 році з’явилась інформація про будівництво на його території житлового комплексу «Ярославів Град».