Президент виступить на засіданні щорічної зустрічі YES
yes-ukraine.org

Президент виступить на засіданні щорічної зустрічі YES

Президент України Петро Порошенко виступить на 14-ій щорічні зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES). Про це повідомляє прес-служба конференції.

«15 вересня 2017 року пленарні засідання 14-ї Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) розпочнуться виступом Президента України Петра Порошенка. Промову буде присвячено ролі України у світі, що змінюється. Дискусію учасників конференції із Президентом України модеруватиме президент Ради із зовнішньої політики Річард Хаас», – йдеться у повідомленні.

14-та щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES) на тему «Чи став світ новим? І що це означає для України?» відбудеться в Києві 14-16 вересня. Відкриття заходу проходитиме на Бессарабському ринку, а пленарні сесії форуму та робота спеціальних секцій – в Мистецькому арсеналі.

У конференції, організованій міжнародним форумом YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 34 країн світу.

Учасники обговорюватимуть ключові світові події та виклики сучасного світу, включаючи світову економіку, геополітику, ризики у питаннях глобальної безпеки та кібербезпеки, популізм та енергетичну безпеку. Однією з найважливіших тем конференції буде Україна та її перспективи у світі. Темами дискусії будуть зміни, що відбуваються в країні, та виклики, які стоять перед нею.

Як анонсує прес-служба конференції, серед спікерів першого пленарного дня: віце-президент Європейської Комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович; лауреат Нобелівської премії з економіки Пол Кругман; державний секретар США (2013-2017) Джон Керрі; прем’єр-міністр Великої Британії (2010-2016 рр.) Давид Кемерон; державний секретар США (2005-2009 рр.) Кондоліза Райс; президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті; міністр оборони США (2006-2011) Роберт Гейтс; колишній спікер Палати представників Конгресу США Ньют Гінгріч; філософ і письменник Бернар-Анрі Леві; генеральний директор Vitol Ян Тейлор; член наглядової ради Інституту вивчення війни, генерал Джек Кейн; екс-директор Агентства національної безпеки США Кіт Александер.

На спеціальній пленарній сесії свій погляд на динаміку сучасного світу представить відома художниця Марина Абрамович.

Онлайн-трансляція 14-ої Щорічної зустрічі YES буде доступна на сайті yes-ukraine.org, а також на веб-сайтах медіа-партнерів англійською та українською мовами.