Прийнято рішення про розблокування всіх перекритих "євробляхерами" доріг
УНІАН

Прийнято рішення про розблокування всіх перекритих «євробляхерами» доріг

Поліція закликає водіїв не розмитнених авто розблокувати дороги і проводити акції протесту в рамках правового поля, не порушуючи прав інших громадян. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков завив, що до учасників протестів «застосують примус», якщо вони будуть перешкоджати руху на дорогах.

«В разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій – до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи поліцейського примусу», – йдеться в повідомленні.

Крім того, у своєму Twitter міністр зазначив, що «ліберальна лояльність до «євробляхерів» закінчилася там, де вони перетворили право на протест в обмеження прав інших».

В Нацполіції зазначають, що станом на середу поліція вже відкрила і розслідує 5 кримінальних проваджень за фактом блокування транспортних комунікацій в рамках статті 279 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту і позбавлення волі.

У свою чергу, один з керівників руху Олександр Чернявський біля будівлі Верховної Ради заявив, що активісти припинять протести на два дні, «але продовжать боротьбу», повідомляє Громадське.

«Ми вимушені призупинити акцію під стінами Верховної Ради. Немає сенсу тут стояти. Так само немає сенсу стояти в областях. Я не хочу, щоб були непорозуміння та стички з поліцією», — заявив Чернявський.

Як ми повідомляли, учасники організації «Авто Євро Сила» оголосиди акцію протесту проти напередодні прийнятих законів про розмитнення 8487 і 8488Власники машин з іноземною реєстрацією почали перекривати дороги по всій Україні. Рух блокували в 46 містах у всіх областях і на загальнодержавних трасах.