У Києві палав гуртожиток для переселенців
kyiv.dsns.gov.ua/

У Києві палав гуртожиток для переселенців

Вночі у Києві сталася пожежа в гуртожитку для переселенців. Вогонь вдалося ліквідувати лише зранку. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу ДСНС України у Києві.

«Сьогодні, 26 жовтня, о 03:39 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в 3-поверховому житловому будинку по вул. Обухівській, 60, що у Святошинському районі столиці» — йдеться у повідомленні.

Вогнеборці встановили, що зайнялася покрівля на площі 300 кв. м, й одразу приступили до гасіння пожежі. О 05:58 пожежу було локалізовано, а о 06:38 – ліквідовано.

«Ліквідація пожежі ускладнювалось відсутністю справних пожежних гідрантів біля житлового будинку, а у найближчих пожежних гідрантах, які знаходилися за 600 м був відсутній достатній тиск води. Тож, рятувальникам, аби загасити вогонь, доводилося здійснювати постійний підвіз води», — зазначають у ДСНС.

Пожежникам вдалося запобігти розповсюдження полум’я на 1 та 2 поверхи житлового будинку. Крім того, під час гасіння пожежі із будинку вогнеборці винесли два газових балони, щоб запобігти можливому вибуху.

До гасіння пожежі було залучено 18 одиниць основної та спеціальної техніки, а також 67 чоловік особового складу.

На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав.

За попередньою інформацію, на 1-му поверсі житлового будинку проживало 35 чоловік, відселених із території проведення антитерористичної операції.