У Міноборони розповіли, скільки витратять на медичне забезпечення ЗСУ

Кошторис Міністерства оборони на медичне забезпечення збройних сил України в цьому році передбачено 327 мільйонів гривень. Про це, з посиланням на речника оборонного відомства Дмитра Гуцуляка, повідомляє УНН. 

Під час брифінгу Гуцуляк розповів, що Кошторисом Міноборони на медичне забезпечення ЗСУ в 2017 році передбачено витратити 327 мільйонів гривень, із яких міністерство наразі отримало 236,5 мільйонів.

Він додав, що близько 150 мільйонів гривень із цих коштів вже пішло на закупівлю медикаментів та оплату медичного обладнання для військово-медичних закладів та військових частин збройних сил України. Крім бюджетних коштів, до медичних закладів ЗСУ надійшло близько 75 мільонів гривень благодійної допомоги.

Також за словами Дмитра Гуцуляка, зараз на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони України перебувають 77 військовослужбовців, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції. Ще 13 військовослужбовців проходять лікування за кордоном, із них один – у США та 12 – у Німеччині, зазначив речник.