Україна розпочала переговори про новий обмін полоненими, - Луценко
facebook.com/petroporoshenko

Україна розпочала переговори про новий обмін полоненими, — Луценко

Українська сторона та представники «ЛНР/ДНР» розпочали перемовини щодо нового обміну полоненими. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на заяву представниці президента у Раді Ірини Луценко в ефірі каналу «112 Україна».

Зазначається, що бойовики уже підтвердили місця перебування понад 20 українських заручників.

«Ведуться переговори, не можу сказати, що це будуть 93 людини, принаймні 23-25 ​​осіб вже підтверджені сепаратистами, вони готові для обміну», – сказала вона.

За словами Луценко, президент Петро Порошенко має намір розпочати серйозну роботу зі звільнення українців, які сидять у російських в’язницях.

«Крім цих людей, Петро Порошенко планує серйозно провести роботу по поверненню наших хлопців, які засуджені в Росії. Для цього збережені російські полонені як додаткова карта, як серйозний аргумент обміняти російських громадян на наших громадян, які перебувають у Росії. Ця стратегія розробляється і буде серйозно втілена в життя», – наголосила Луценко.

За даними СБУ, загалом заручниками залишаються 103 особи в Донецьку та Луганську, десятки в РФ.

Нагадаємо, 27 грудня відбувся обмін полоненими між Україною та терористами. Серед 74 звільнених українців 16 перебували в полоні луганських терористів, ще 58 – у полоні донецьких бойовиків.