Уряд підвищив розмір допомоги на житло переселенцям

Кабінет міністрів України збільшив щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам, яка має компенсувати витрати на проживання. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні урядовців сьогодні, 17-го січня.

КМУ схвалив постанову «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

У документі йдеться про підвищення розміру допомоги для покриття витрат на проживання та оплату комунальних послуг дітям, особам, які отримують пенсії. Також зросте граничний розмір адресної щомісячної допомоги, яка виплачується на сім’ю.

«Зазначеною постановою підвищується розмір грошової допомоги особам, які отримують пенсії, та сім’ям у складі яких є діти (на кожну дитину) до 1 000 гривень на місяць», — сказав Рева.

Він додав, що для усіх без винятку родин вимушених переселенців збільшується граничний розмір загальної суми грошової допомоги до 3 000 гривень на місяць. Для багатодітних сімей грошова допомога зросте до 5000 гривень.

Крім того, Рева розповів про підготовку проекту змін до Положення про порядок призначення субсидій, яким спрощується доступ переселенців до їх отримання.

Проект має запровадити призначення субсидій внутрішньо переміщеним особам без необхідності реєстрації та без договору оренди житлового приміщення (на підставі декларування повного складу сім’ї).