В Україні з'явився перший банк без відділень
facebook.com/monobank.com.ua

В Україні з’явився перший банк без відділень

Розпочав роботу перший мобільний банк Monobank, розрозбений командою екс-топ-менеджерів ПриватБанку. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку співзасновника проекту Дмитра Дубілета.

Він зазначив, що картку банку можна отримати просто сфотографувавши паспорт і ІПН через додаток, який вже доступний для iPhone та Android. Після заповнення заявки користувач може обрати зручний час, коли співробітник доставить картку.

Керівник проекту наголосив, що кредитні ліміти у Monobank становлять до 100 тисяч гривень, а ставка на кредит нижча, у порівнянні з іншими банками. Він додав, що всі платежі, перекази і поповнення телефону здійснюватимуться без комісій.

«Кожного місяця можна вибрати 2 категорії, за якими можна отримувати кешбеки до 20% від суми покупки. У цьому місяці, наприклад, у нас були супермаркети і продукти (2%), кафе і ресторани (3%), аптеки/косметика (5%), кіно (20%) та інші. Важливо, що це — повноцінні кешбекі, а не бонуси, які незрозуміло, де витрачати», — написав Дубілет.

Співзасновник проекту також анонсував розстрочку з можливістю «купити товар в будь-якому магазині в будь-якій точці світу» з лімітом у 100 тисяч гривень.

Monobank — перший проект Fintech Band, співзасновниками якої стали Дмитро Дубілет, Олег Гороховський і Михайло Рогальський після того, як пішли з «ПриватБанку». Емітентом карт Monobank є Universal Bank. Згодом аналогічний проект повинен запуститися і з iBox Bank.