У Львові проходить фестиваль вуличних театрів
golden-lion.com.ua

У Львові проходить фестиваль вуличних театрів

У Львові проходить театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці — 2017». Захід розпочався 30 вересня й триватиме по 3 жовтня. Про це повідомляє офіційний сайт фестивалю.

До вівторка на львівських площах можна буде побачити всесвітньо відомі вистави, прем’єри та експериментальні постановки молодих театрів. У цьому році фестиваль проходитиме на чотирьох окремих локаціях. Повідомляється, що всі охочі матимуть змогу подивитися вистави вуличних театрів із України, Польщі, Португалії та Чехії.

Історія заходу налічує вже 28 років. Як і зазвичай, в цьому році фестиваль відкрився театральним карнавалом, у якому взяли участь артисти із різних країн світу. Карнавальна хода пройшла від Національного університету ім. Івана Франка до Оперного театру, де й відбулося офіційне відкриття. Очікується, що загальна кількість глядачів сягне близько 100 тисяч людей.

Повідомляється, що, серед інших, на цьогорічному фестивалі будуть представлені українські театри «ДАХ», «Слово і голос», цирковий квартет «Форматіс», польські Wagabunda, 3PL, «Клініка лялєк», клоун ENANO з Португалії та чеський театр «Amanitas».

Як зазначив Джон Елсом, почесний президент Міжнародної асоціації театральних критиків, захід такого рівня «дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів Львова. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури».

Фестиваль «Золотий лев на вулиці — 2017» проходить за підтримки Міністерства культури України, Управління культури ЛОДА, Управління культури Львівської міської ради та Львівської обласної ради.