Порошенко назвав "Північний потік-2" троянським конем Кремля

Порошенко назвав «Північний потік-2» троянським конем Кремля

Президент України Петро Порошенко закликав європейських партнерів відстоювати свою енергетичну безпеку і назвав газопровід «Північний потік-2» «троянським конем» Кремля. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Північний потік-2» — це «троянський кінь» Кремля проти європейської енергетичної і, врешті-решт, геополітичної безпеки. Відмова від реалізації проекту в рамках Третього енергетичного пакету ЄС та свідоме невиконання «Газпромом» рішень Стокгольмського арбітражу по справах з Україною – це чіткі і недвозначні сигнали щодо справжніх мотивів газопроводу і його потенційних катастрофічних наслідків для Європейського Союзу», — написав президент.

Крім того, Порошенко закликав європейських партнерів твердо відстоювати власну енергетичну безпеку і «якнайшвидше позбутися оманливих та згубних кремлівських чар».

Довідка Main.in.ua

Газопровід «Північний потік-2» споруджується для прямого постачання природного газу з Росії в Німеччину. Спорудження планується завершити до кінця 2019 року. Проти «Північного потоку-2» різко виступають Україна, країни Балтії і Польща та США.