Відбулася прес-конференція Falling Walls Lab Kyiv 2017
http://kiev.klichko.org

Відбулася прес-конференція Falling Walls Lab Kyiv 2017

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у прес-конференції у рамках щорічної науковій конференції для молодих вчених Falling Walls Lab Kyiv 2017, яку проводить Klitschko Foundation.

Учасники заходу мали можливість обговорити перспективи української науки у глобальному контексті. Також представники ЗМІ могли поспілкувалися з організаторами і з вітчизняними винахідниками.

«Нові наукові розробки, технології та ідеї мають важливе значення для розвитку нашої держави та суспільства у всіх сферах. Я дуже радий, що Київ є центром розвитку ІТ-хабів. Я радий, що, наприклад, систему Smart City ми почали впроваджувати в столиці 2 роки тому разом з партнерами з Німеччини. Радий, що створюємо нові можливості для молодих науковців та допомагаємо реалізувати їх ідеї», — наголосив мер.

Минулого року під час візиту до міста-побратима Кіото Володимир домовився про обмін студентами з науково-дослідницьким центром ASTEM. Уже в листопаді троє київських студентів  вирушать до Кіото, а у Київ приїдуть японські студенти.

Цього року на Falling Walls Lab 2017 молоді науковці подали вже 40 проектів. Усі охочі можуть подати заявку на участь у конференції до 10 вересня.

До участі в конкурсі запрошують молодих науковців та розробників з проектами у сфері медицини, IT, бізнесу тощо. Відбір проводитиме 31 експерт. Переможці матимуть можливість презентувати свої ідеї у міжнародному фіналі Falling Walls Lab 2017, який відбудеться 8-9 листопада у Берліні.