В СБУ розповіли, кого Росія зробить переможцями псевдовиборів в окупованих областях

В СБУ розповіли, кого Росія зробить переможцями псевдовиборів в окупованих областях

Голова СБУ Василь Грицак під час брифінгу розповів, що РФ уже призначила своїх ставлеників, які переможуть на псевдовиборах в окупованих Донецькій та Луганській областях.

«Переможні цифри вже намальовані в адміністрації президента Росії. За нашими даними, попередньо, уже намалювали для перемоги Пушиліна  в так званій «ДНР» 55 %, Пасічника – в «ЛНР» 63%. Явку мають показати 70% виборців», — розповів голова СБУ.

Крім того, Грицак закликав громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, проігнорувати «вибори», які порушують українське законодавство.

У Службі безпеки наголошують на відповідальності за участь в організації псевдовиборів на окупованих територіях Донецької і Луганської області.

«Громадяни України які добровільно або під примусом беруть участь у роботі дільничних, окружних та інших виборчих комісій, не звільняються від відповідальності. Причому кримінальної, якщо є на те підстави. Ваші дії, шановні друзі, в якості членів так званих «виборчих штабів», «виборчкомів» складають склад злочину, за який встановлена кримінальна відповідальність за кількома статтями Кримінального кодексу», – зазначив Грицак.

Терористи призначили «вибори» на окупованих територіях Донецької та Луганської областей  на 11 листопада.