Дочекалися: Порошенко погодився на проведення дебатів 19 квітня

Дочекалися: Порошенко погодився на проведення дебатів 19 квітня

Дебати Зеленського та Порошенка повинні відбутися перед другим туром президентських виборів 2019. Станом на вівторок, дебати заплановано на 19 квітня, 19:00. Як повідомлялося кілька днів тому, кандидати назначали різний час для зустрічі на стадіоні. Володимир Зеленський наголосив, що з’явиться на НСК виключно о 19:00. Порошенко у свою чергу запевняв, що чекатиме Зеленського 14 квітня о 14:14. Проте кандидати все ж дійшли висновку і назначили зустріч на зручний для обох час.

Команда Зеленського повідомила, що з моменту оголошення про квитки на дебати, наразі вже заброньовано понад 12 тис. квитків. Також попередили, що через перевантаження сервісу з бронювання квитків, можливі збої в системі.

Як повідомив штаб «Солідарність», у підтримку Порошенка, для всіх бажаючих будуть організовані безкоштовні автобуси з різних регіонів.

«А також, 19 квітня відбудеться автопробіг під назвою «Додай драйву» з обласних центрів до Києва. Прихильники Порошенка приїдуть до столиці на власних авто із друзями», – додали в повідомленні.