Кличко проінспектував хід ремонтних робіт у двох столичних лікарнях
facebook.com/merkieva

Кличко проінспектував хід ремонтних робіт у двох столичних лікарнях

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у інспекції ремонтних робіт у Київській міській клінічній лікарні № 12 та дитячій клінічній лікарні № 7. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт мера.

«Наше завдання — створити сучасні умови для пацієнтів та лікарів. Тому ми продовжуємо купувати сучасну медичну техніку та ремонтувати лікарні. Люди, які звертаються до лікарів, повинні отримувати ефективну допомогу», — сказав Віталій Кличко.

Дитяча клінічна лікарня № 7 Печерського району, яку відвідав мер, надає медичну допомогу дітям від 1 місяця до 17 років з листопада 2006 року.

Тут було укріплено фундамент, відремонтовано фасад, здійснено благоустрій та озеленення території. Капітально відремонтували відділення променевої діагностики, встановили новий апарат МРТ та полагодили комп’ютерний томограф. У відділенні відновлювального лікування відремонтовано ванну залу, басейн, залу лікувальної фізкультури та коридор. Придбано нові осушувачі повітря у басейні, нові меблі.

Мер Києва ознайомився також і з перебігом ремонтних робіт у відділеннях Київської міської клінічної лікарні №12, багатопрофільного закладу на 12 відділень, що надає медичну допомогу з 1983 року. Тут закінчується ремонт у відділеннях невідкладної медичної допомоги та двох травмпунктів: опорно-рухового та щелепно-лицьового. Закуплено нове медобладнання (лапароскопічне, ендоскопічне, анестезіологічне, лабораторне та інше).

Кличко підкреслив, що видатки на медицину в бюджеті Києва цьогоріч суттєво збільшені і становлять 9,1 млрд грн.