Клімкін про Собчак: "Це точно шизофренія. Звичайно, політична"
112.ua

Клімкін про Собчак: «Це точно шизофренія. Звичайно, політична»

Глава українського МЗС Павло Клімкін опублікував на своїй сторінці у Twitter повідомлення з приводу заяви Ксенії Собчак щодо відвідання Криму з материкової України для проведення передвиборної кампанії. У своєму повідомленні наміри кандидатки у президенти РФ він назвав «політичною шизофренією».

Нещодавно з’явилася інформація про те, що Ксенія Собчак направила листа до українського посольства для отримання дозволу на відвідання Криму. Про це вона повідомила в прямому ефірі «Ехо Москви».

«Я направила листа в посольство України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в’їзд, я поїду туди», — заявила Собчак.

У відповідь на таку заяву та інтерес до цієї теми Клімкін опублікував на своїй сторінці повідомлення:

«Мене всі про Собчак і окупований Крим питають,начебто інших тем нема. Дотримуватися українського зконодавствава для в’їзду в окупований Крим-це звісно позитив. Але законний в’їзд для ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів на окупованій території — це точно шизофренія. Звичайно,політична», — йдеться у повідомленні.

Крім того, міністр додав про те, що для спілкування з кримськими татарами потрібно їхати в Київ, де зараз перебуває заборонений в Криму Меджліс.

При цьому в українському посольстві спростували заяву Собчак про звернення з приводу відвідування тимчасово окупованого півострова. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на власне джерело.