Львів претендуватиме на звання молодіжної столиці Європи
lviv.look.city

Львів претендуватиме на звання молодіжної столиці Європи

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що Львів буде подаватися на звання молодіжної столиці Європи. Організаторами цього щорічного конкурсу виступає Європейський молодіжний форум спільно з Конгресом Ради Європи. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на прес-службу Львівської місбкої ради.

Львів став переможцем всеукраїнського конкурсу, обійшовши у фіналі Вінницю, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Рівне, Тернопіль та Харків.

Міста оцінювали за рівнем участі молоді у суспільно-політичному житті, їх зайнятістю та працевлаштуванням, підприємництвом, соціальною інклюзивністю та освітою, а також присутністю молодіжної культури та творчості.

Титул молодіжної столиці Європи визначають з 2009 року. Першим містом-переможцем став Роттердам, діюча молодіжна столиця Європи – португальське місто Кашкайш.

Молодіжну столицю в Україні обирали вперше. Відповідно, вперше відбудеться і форум, присвячений цьому конкурсу. Ініціаторами самого конкурсу є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.