Миротворець: "Що пов’язує російські спецслужби, МЗС РФ та УПЦ МП? Виявляється, ліжко"
Миротворець

Миротворець: «Що пов’язує російські спецслужби, МЗС РФ та УПЦ МП? Виявляється, ліжко»

На сайті центру «Миротворець» опубліковано матеріал, де йдеться про один із засобів вербування ФСБ. Автор стверджує, що священиків УПЦ МП вербують через нетрадиційний секс та шантаж.

«Питання про те, як саме пов’язані православні догми з любов’ю до нетрадиційного сексу залишимо для обговорення фахівцям. А ось те, як російські спецслужби використали цей фактор для вербування священиків Московського патріархату в Україні (УПЦ МП) – доволі проста і дієва схема. Маючи на руках такий компромат, в майбутньому можна з легкістю реалізовувати, через завербованого агента, різноманітні завдання й при цьому не боятись, що цей самий агент зірветься з гачка», — йдеться у дописі.

Під приціл «Миротворця» потрапив колишній Другий секретар російського посольства в Україні Ігор Шаповалов, який обіймав посаду з 2008 по 2014 рік, «а на даний час займає посаду начальника Департаменту внутрішніх зв’язків у міністерстві освіти та науки Росії».

Джерело: Центр «Миротворець»

«Шаповалов повністю ідентифікувався нами як співробітник або ж агент російських спецслужб. Залишалось лише знайти явні ознаки підтвердження цього припущення. І ми почали їх шукати. Звичайно ж, нам відомо, хто працює в російському МЗСі, в російських спецслужбах і в УПЦ МП. Їх називають одним словом, але щоб пересвідчитись у тому, що ці «товариші» насправді є живим втіленням цього слова – було занадто навіть для нас», — йдеться у повідомленні «Миротворця».

Шаповалов є випускником Московської духовної семінарії. Проте, за твердженням «Миротворця», «цнотливий образ, який російські засоби масової інформації нав’язують суспільству, в реальності — лиш фікція». В якості доказу звинувачень на адресу колишнього дипломата у гомосексуалізмі за показової позиції «охоронця православної моралі» наводиться документальний фільм.

Його можна переглянути за посиланням.