Норвегія направить Україні 3,6 млн євро підтримки
prm.ua

Норвегія направить Україні 3,6 млн євро підтримки

Норвегія виділить для України 3,6 млн євро для реалізації плану дій Ради Європи на 2018-2021 роки. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Згідно з Планом дій, затвердженим Радою Європи, Норвегія виділить Україні 3,6 млн євро. З урахуванням цього вкладу, загальний внесок Норвегії в бюджет Плану дій Ради Європи для України становитиме близько 4,6 мільйона євро.

План дій — це документ співробітництва України з Радою Європи від 21 лютого 2018 року.

«Уряд Норвегії прийняв нове зобов’язання про нецільовий добровільний вклад на суму 34 мільйони норвезьких крон (приблизно 3,6 млн євро) для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки», — повідомили в Раді Європи.

Постійний представник Норвегії в Раді Європи, посол Єлизавета Валаас, коментуючи це рішення, зазначила прихильність її країни підтримці зусиль України, зокрема в процесі реформування.

«Норвегія має тверду політичну і фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною, спрямовану на підтримку реформ», — сказала Валаас.

Тепер внесок Норвегії в бюджет Плану дій РЄ для України становитиме близько 4,6 млн євро.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Рада Європи затвердила План дій для України. Його бюджет становить 29,5 млн євро.

Заходи Плану дій спрямовані на підтримку конкретних реформ, які повинні привести українське законодавство у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права та демократії.