Проїхатися Києвом на ретропоїзді можна буде 14 та 19 січня
flickr.com/elmote

Проїхатися Києвом на ретропоїзді можна буде 14 та 19 січня

На Старий Новий рік, 14 січня о 13-45 з Центрального залізничного вокзалу в Києві відправиться ретропоїзд. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Укрзалізниці.

Святковий маршрут пролягатиме типовими краєвидами столиці  та місцями, зазвичай невідомими городянам: вантажними станціями, локомотивними депо та історичною пам’яткою – будівлею депо Київ-Московський. Протягом двох з половиною годин ретропоїзд зробить кільце через Петрівку, Дарницю, Видубичі. У складі поїзда чотири комфортабельні вагони з м’якими місцями для сидіння та вагон-ресторан.

Святковий поїзд поведе бригада з локомотивного депо станції Сновськ, заснового у 1873 році. Прибуватиме поїзд після святкової поїздки на станцію Київ-Пасажирський о 16-15.

Квитки на цю подорож можна придбати в залізничних касах вокзалу або за допомогою онлайн-сервісу booking.uz.gov.ua. При придбані квитка через онлайн-систему слід вказувати станцію відправлення Київ, а станцію прибуття Караваєві Дачі. Вартість квитка для дорослих близько 80 грн, для дітей – 45 грн. Також поїзд курсуватиме за цим маршрутом і в свято Водохреща, 19 січня.