Стережися, Маск: контрабандисти на саморобному апараті два роки літали  до Польщі
Фото: Василь Курій

Стережися, Маск: контрабандисти на саморобному апараті два роки літали до Польщі

В селі Библо Старосамбірського району Львівської області затримано трьох контрабандистів, які причетні до контрабанди цигарками. Саморобний літальний апарат, який для цього використовувався, зазнав краху. Пілоту вдалося втекти з місця події. 

Фото: Василь Курій

На саморобному літальному апараті контрабандисти встановили двигун від мотоцикла BMW. «Диво інженерії» могло піднімати у повітря пілота і 11 ящиків контрабандних цигарок. За свідченнями місцевих жителів, саморобний апарат протягом двох років літав у Польщу і назад, його використвували для контрабанди цигарок.

Літальний апарат аварійно прземлився у полі, куди приїхав неаземний супровід із трьох контрабандистів. Їх і затримали прикордонники. В той же час пілоту вдалося втекти. Один затриманий із Старосамбірського району, два — з Самбірського.

Фото: Василь Курій

Відповідне повідомлення було опубліковане депутатом Старосамбірської районної ради Василем Курієм на сторінці «Старий Самбір» у Facebook.

«В селі Библо Старосамбірського району впав літальний апарат. Як стверджують місцеві жителі, цей метелик  цілих два роки брунів літаючи в Польщу і назад. Зловити його не могли, або не хотіли, сів в полі через поломку. Пілот  втік, але на місце посадки приїхав наземний супровід, який був затриманий прикордонниками», — йдеться у піблікації.

Як стверджує автор, не дивлячись на те, що апатрат саморобний, він «зроблений доволі професійно».

Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про затримання у Києві контрабандиста психотропних речовин.

Саморобний апарат перевозив контрабанду до Польщі. Фото: Василь Курій
Апарат підіймав пілота й 11 ящиків контрабандних цигарок. Фото: Василь Курій
Літальний апарат контрабандисти використовували 2 роки. Фото: Василь Курій