У Познані впровадять українську мову у квиткових автоматах Poznan ZTM до кінця березня
facebook.com/ztmPoznan

У Познані впровадять українську мову у квиткових автоматах Poznan ZTM до кінця березня

У жовтні 2017 року з такою ініціативою виступив депутат міськради Томаш Вежбицький. Він зареєстрував заявку на додавання української мови в квиткові машини ZTM. Про це повідомляє видання epoznan.pl.

Радник розповів, що нарешті отримав відповідь на свій запит. Тож у квиткових автоматах Poznan ZTM, поруч з польською, англійською, німецькою та французькою, також з’явиться українська мова. Зміни повинні бути внесені до кінця березня.

«Близько 40 000 осіб з України перебувають тільки в Познані. Це, безумовно, буде великою допомогою для них, особливо в перші тижні їх перебування в Познані», — сказав Вержбицький.

Депутат зазначає, що зросла кількість українських мігрантів у місті. Тож українською має бути перекладена ще й інформація на сайті управління міського транспорту «ZKM».

Нагадаємо, з грудня коротка версія веб-сайту міста стала доступна українською мовою. Крім того, Познань активно розвиває свої контакти з Україною. З аеропорту Познані можна регулярно літати до Києва та Львова. Ці рейси, хоч і нещодавно відкриті, проте дуже популярні тепер.