Україна відмовилася від участі у всіх міжнародних турнірах в Росії
sport.unian.net

Україна відмовилася від участі у всіх міжнародних турнірах в Росії

Міністерство молоді та спорту України офіційно заборонило українським спортсменам брати участь у змаганнях на території Російської Федерації. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на УНІАН.

Ігор Жданов, глава Міністерства молоді та спорту України, повідомив, що українська збірна з біатлону прийняла рішення відмовитися від участі у всіх міжнародних спортивних заходах, які проходять на території країни-агресора — Росії.

«Хочеться, щоб все змінилося. Щоб ми знову приїхали в Росію і в чесній боротьбі завойовували медалі. Потрібно, щоб загальна політична ситуація покращилася, атмосфера перестала загострюватися. Сподіваюся, все відновиться»,— додав Ігор.

Збірна України з біатлону ухвалила рішення бойкотувати етап Кубка світу в Росії після втручання міністра спорту Ігоря Жданова. Пізніше президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак також долучився до заяв додавши, що Україна буде бойкотувати всі змагання, що проводяться в Росії.

Тим не менш, були висловлені і невдоволення. Наразі сайт федерації біатлону України знаходиться на реконструкції у зв’язку з бойкотом турнірів у Росії.

Скріншот з сайту biathlon.com.ua

«Патріотизм в Україні перестав відповідати своєму визначенню. Патріоти тепер не ті, хто мислять і намагаються зробити щось на благо держави, а ті, хто найголосніше кричать «Москаляку на гілляку». Саме останні знаходять підтримку у широких мас, а розумні люди цим уміло користуються. Це дорога в нікуди»,— говорять у повідомленні.

Однак сам Володимир Бринзак запевняє, що федерація біатлону України не має ніякого відношення до сайту.

«Сайт biathlon.com.ua був приватним. Ми тільки платили за технічні питання. Тільки власник-волонтер може коментувати ситуацію, яка склалася. Ми будемо робити свій сайт», — сказав Бринзак.

Укрінформ повідомляє, що у 2018 році на території Росії пройдуть кілька міжнародних змагань: чемпіонат Європи з боротьби (30 квітня-6 травня), чемпіонат світу з хокею серед юніорів (19-29 квітня), чемпіонат світу з футболу (14 червня-15 липня), чемпіонат світу по боксу серед студентів (2-7 вересня), чемпіонат світу зі стрибків з трампліну (7-20 листопада), а також тенісні турніри під егідою WTA і ATP-турів.