Україна взяла 36 нагород на етапі Кубка світу з підводного спорту
dsmsu.gov.ua

У Лейпцигу (Німеччина) завершився Кубок світу з підводного спорту. За результатами змагань українські спортсмени здобули 36 нагород, по 12 медалей різного рангу. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Найуспішнішим етап в Німеччині став для Олександра Одинокова, який здобув три особистих «золота» на дистанції 200 м, 400 м та 800 м вільним стилем, а також разом з Дмитром Гапоненком, Денисом Лєвіним та Євгеном Степанчуком здобув перемогу в естафеті 4х100.

Першою в естафеті 4х100 фінішувала й жіноча команда, до складу якої увійшли Єлизавета Вакарева, Валентина Рєзнік, Вікторія Уварова та Вірсавія Березна. Окрім того, кожна спортсменка додала у свій актив по кілька особистих нагород.

Підтвердила лідерські позиції українців і юніорська четвірка — Влад Токунов, Олексій Захаров, Володимир Сущенко та Дмитро Серебряков обійшли суперників в естафеті 4х100.

Нагадаємо, у словенському Маріборі завершився 33-й залік чемпіонату Європи серед дорослих та 24-й чемпіонат Європи серед юніорів з таеквон-до. У підсумку змагань в активі української збірної дві «золоті» і одна «бронзова» медалі.