Україно-польський стартап презентував пристрій для зарядки гаджетів на відстані
http://technovator.co

Україно-польський стартап презентував пристрій для зарядки гаджетів на відстані

Українсько-польська компанія Technovator XE провела в ОАЕ демонстрацію нової бездротової системи зарядки на відстані. Пристрій може заряджати гаджети на відстані 5 метрів від розетки. Штаб-квартира компанії розміщується в Польщі, а центр досліджень і розробок знаходиться в Україні.

Презентація відбулася на конференції GISEC, IOTX & AI. У минулому грудні компанія Technovator XE вже отримала 50 тисяч євро гранту від Європейського Союзу на розвиток цього проекту. Зараз же бездротова система зарядки буде запущена у виробництво вже в наступному році.

Зарядка відбувається через спеціальний чохол XE, який потрібно вдягнути на телефон. Базу потрібно під’єднати до електромережі. До речі, вона може працювати над зарядкою 8 пристроїв одночасно. Управління та налаштування відбувається через спеціальний додаток з Google Plаy. Заряджати гаджет можна на відстані до 5 метрів.

Зарядна станція автоматично починає заряджати гаджет, щойно знаходить в радіусі свого діапазону приймач (чохол XE). Передавач передає електромагнітні хвилі антени на приймач, а вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.

Станція виявляє підключені до неї, аналізує стан їх заряду акумуляторів і визначає скільки часу та потужності потрібно для зарядки кожного гаджета. В самому додатку можна налаштувати рівень швидкості зарядки пристроїв та пріоритетність.