З космосу під землю — Маск буритиме тунель для високошвидкісних поїздів під Вашингтоном
REUTERS
Hyperloop

З космосу під землю — Маск буритиме тунель для високошвидкісних поїздів під Вашингтоном

Компанія The Boring Company, яку заснував Ілон Маск, отримала від влади дозвіл на буріння тунельної мережі під Вашингтоном. Тунель та станція призначені для пересування високошвидкісних поїздів Hyperloop, повідомляє The Washington Post.

Наразі Транспортне управління Вашингтона дало попередній дозвіл на буріння тунелю та будівництво станції під містом для поїздів Hyperloop. Ідея належить самому Ілону Маску.

«Команда компанії The Boring Company отримала попереднє рішення, яке дозволить провести деякі підготовчі роботи та розкопки», — пише The Washington Post.

Отже, під Вашингтоном можуть побудувати станцію для високошвидкісних поїздів проекту Маска Hyperloop. Сам Ілон Маск неодноразово говорив про те, що його команда активно працює над прискоренням пасажирських перевезень. Деталі проекту наразі невідомі.

Як пише УНІАН, Прототип високошвидкісного поїзда Hyperloop створили студенти з Мюнхенського університету в рамках спеціалізованого конкурсу SpaceX. Система Hyperloop використовує кабіну, яка переміщується у вакуумній трубі за допомогою магнітної левітації. Проект став переможцем конкурсу, тоді під час тестового запуску швидкість транспортного модуля досягла 324 км/год за декілька секунд. Проте ентузіасти пророкують значно більші досягнення і говорять про те, що модуль зможе конкурувати з комерційними літаками, розвиваючи швидкість до 1200 км/год.

«Раніше бізнесмен заявляв про свої плани зв’язати швидкісними поїздами, які будуть переміщатися по тунелях, міста США Нью-Йорк, Вашингтон, Філадельфія і Балтімор», — повідомляє УНІАН.

Вже у жовтні 2017 року Ілон Маск опублікував в своєму Instagram фото тунелю, який будується під Лос-Анджелесом.

The Boring Company tunnel under LA

Публикация от Elon Musk (@elonmusk)