«Ашан Рітейл Україна» продала свою частку акцій у «Фуршеті»

 «Ашан Рітейл Україна», що входить до складу французької групи Auchan Group і оперує мережею гіпермаркетів «Ашан» в Україні, продала 20 % своїх акцій в українській мережі супермаркетів «Фуршет» інвестиційній компанії VI2 Partners. Про це повідомили у прес-службі «Ашан Рітейл Україна».

«Подібне рішення корелює із глобальною стратегією Ашан Рітейл Україна, що передбачає розвиток мультиформатності під єдиною маркою-вивіскою. Нещодавній викуп магазинів Караван, які поступово перейдуть під марку Ашан тому прямий доказ», – йдеться у повідомленні.

Суму угоди сторони не розголошують.

У 2007 році Auchan і українська група рітейлу «Фуршет» підписали угоду про партнерство, яка передбачала придбання компанією Auchan 20% акцій «Фуршету».

На момент укладання угоди «Фуршет» був другою за величиною роздрібною мережею в Україні, що оперувала 58 супермаркетами з однойменним брендом.

Станом на 12 жовтня 2017 мережа супермаркетів «Фуршет» року складається з 81 магазину в усіх регіонах України.

Як повідомляли ЗМІ, у червні 2017 року компанія «Ашан Рітейл Україна» підписала угоди з українським дистриб’ютором «Караван» про викуп його активів — 9 гіпермаркетів в Україні, загальною площею 58 тис. кв. м.

«Ашан Рітейл» входить до складу Auchan Holding, який представлений у 17 країнах. Кількість торговельних точок компанії у світі становить понад 3,7 тис.

В Україні управління гіпермаркетами «Ашан» здійснює ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» (Київ), яке було створено в 2007 році. Перший гіпермаркет «Ашан» в Україні було відкрито наприкінці березня 2008 року, наразі мережа налічує 11 гіпермаркетів в Україні.