Дніпро приєднується до системи ProZorro.Продажі, - Філатов
dniprorada.gov.ua

Дніпро приєднується до системи ProZorro.Продажі, — Філатов

9 жовтня відбулося підписання Декларації про приєднання Дніпра до системи ProZorro.Продажі. З цієї нагоди в міській раді пройшов прес-брифінг, на якому перший заступник Міністра економічного розвитку торгівлі України Максим Нефьодов та міський голова Дніпра Борис Філатов розповіли про найближчі плани. Про це повідомляє Урядовий портал.

Угода передбачає підключення міста до нового проекту ProZorro, що забезпечує можливість продавати комунальне майно з максимальною вигодою для міського бюджету.

Мер Дніпра Борис Філатов підкреслив, що проведення відкритих і прозорих публічних торгів є важливим пріоритетом для його команди. Він також згадав, що попри всі складнощі під час впровадження системи ProZorro, нині Дніпровська мерія стабільно залишається у першій п’ятірці загальнодержавного рейтингу системи електронних закупівель.

«Через ProZorro.Продажі можна продавати або здавати в оренду непотрібні будівлі і приміщення, або ж застарілі активи комунальних підприємств. При цьому вартість може зрости в середньому на 12%. Тобто міський бюджет отримуватиме додаткові кошти», — пояснив у ході прес-конференції міський голова.

Дана сучасна платформа дозволить створити здорову конкуренцію, а інвестори зможуть працювати за єдиними правилами. Важливим є те, що за прозорістю проведення торгів можуть стежити представники громадськості.

“За рік ProZorro.Продажі продала майна більше ніж на 3 мільярди гривень та стала системою з продажів держактивів №1. Ми стартували з державних закупівель ProZorro, потім перейшли до продажу активів збанкрутілих банків, і ось тепер — до продажу майна і права оренди держпідприємств”, — заявив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час конференції.

Він також вручив меру Борису Філатову подяку від ProZorro.Продажі.