ДП "Антонов" підтвердив відновлення співпраці з авіакомпанією РФ
facebook.com/antonov.company

ДП «Антонов» підтвердив відновлення співпраці з авіакомпанією РФ

Авіабудівний концерн «Антонов» здійснить оцінку технічного стану літака Ан−124−100 «Руслан» для російського підприємства «Авіакомпанія «Волга−Днєпр», з яким у 2016 році було припинено співробітництво у напрямку вантажних авіаперевезень. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку ДП «Антонов».

Представники авіаконцерну зазначили, що співробітництво з російською компанією здійснюватиметься виключно у рамках дотримання українського законодавства та міжнародних авіаційних правил. В «Антонові» звернув увагу на те, що підприємство погодило зазначену співпрацю з повноважними міністерствами і відомствами України.

«Держпідприємство «Антонов» є розробником авіаційної техніки та утримувачем сертифікатів типу літаків «Ан», зокрема, транспортного літака Ан-124-100 «Руслан», — пояснили на підприємстві.

З огляду на це підприємство-розробник зобов’язане оцінювати цілісність конструкцій своїх літаків на постійній основі протягом всього терміну їхньої експлуатації.

«Невиконання своїх прямих обов’язків підтримувати цивільні літаки марки «Ан» призведе до втрат ліценцій розробника, дозволів на авіаперевезення та втрат ринків», – наголосили в авіаконцерні.

До того ж у держпідприємстві підкреслили, що ТОВ «Авіакомпанія «Волга−Днєпр» відсутня у списку компаній, до яких, відповідно до рішення РНБО України, застосовуються санкції.

Нагадаємо, що на Мальті планують створити логістичний центр для літаків «Антонов».