ДТЕК відкриє представництво у Казахстані
facebook.com/ucci.org.ua/
Прес-брифінг України на EXPO-2017.

ДТЕК відкриє представництво у Казахстані

Енергохолдинг ДТЕК відкриє представництво в Казахстані. Про це з посиланням на віце-президента Торгово-промислової палати України Сергія Свистіля повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Наскільки я знаю, зараз домовилися про спільні проекти у сфері енергетики, з виробництва продукції з золи. Вже є результати. Зараз створюється представництво цієї компанії в Казахстані», — зазначив Сергій Свистіль на брифінгу в рамках виставки EXPO 2017. ASTANA. FUTURE ENERGY. ДТЕК на українському стенді на EXPO 2017 представлений інформаційним банером.

Крім того, у повідомленні на сайті Торгово-промислової палати йдеться також про перспективи виходу на ринок Казахстану інших українських компаній. «Міністерство енергетики Республіки Казахстан відібрало чотири українських розробки для подальшого використання в країні. Це – вітрогенератори загальною потужністю 2 і 2,5 МВт компанії «Фурлендер Віндтехнолоджі», автономний модульний будинок компанії «Passive Dom»», фотоелектричні жалюзі «Солар Гепс» і колектор на основі концентратора сонячної енергії «Сінеко», — цитує сайт відомства віце-президента ТППУ С. Свистіля.

Як повідомлялося, виставка EXPO 2017 проходила в Астані з початку червня, її відвідали близько 4 мільйонів осіб, в тому числі 500 тисяч іноземних гостей. Український стенд на виставці без використання державних коштів організувала Торгово-промислова палата.

Казахстан є одним з найбільших торгових партнерів України серед країн Центральної Азії. Займає третю позицію за обсягом товарообігу серед країн СНД і 21 місце — серед країн світу.