Фонд держмайна передасть найбільшій китайській товарній біржі акції УБРР
Віталій Трубаров via Facebook

Фонд держмайна передасть найбільшій китайській товарній біржі акції УБРР

Фонд державного майна України передасть пакет акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) китайській компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Bohai Commodity Exchange стала переможцем конкурсу з продажу 99,9% акцій УБРР і придбала пакет акцій за 82,83 млн. грн.

Як зазначив у своїй сторінці на Facebook керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров, нещодавно компанія отримала відповідний дозвіл Національного банку України, і Фонд отримав підстави для перерахування акцій покупцеві. Зараз здійснюються всі необхідні заходи для цього.

Фонд державного майна передасть пакет акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) китайській компанії…

Опубликовано Віталій Трубаровым 13 ноября 2017 г.

«Тепер, коли у нас є банк, ми будемо плідно працювати над тим, щоб допомагати Україні проводити ефективну приватизацію, і поширюватимемо інформацію про українські приватизаційні перспективи серед своїх клієнтів», – підкреслив Голова Правління, Генеральний директор компанії Bohai Commodity Exchange Ян Дун Шенг.

Bohai Commodity Exchange є найбільшою світовою товарною біржою у Китаї з річним оборотом в 1 трлн. дол. США. Компанія заснована у 2009 році за участі приватних китайських інвесторів, декількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь, КНР.

Нагадаємо, договір купівлі-продажу акцій УБРР Фонд державного майна України та Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) уклали ще 8 червня 2017 року.