Французька компанія готова працювати на українському ринку відновлювальної енергетики, - Семерак
Soichiro Mihara/Flickr

Французька компанія готова працювати на українському ринку відновлювальної енергетики, — Семерак

Одна з найбільших компаній Франції Engie SA зацікавлена вкладати інвестиції у будівництво сонячної електростанції на території зони відчуження. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак нагадав, що французька компанія звернулась до українського Уряду після того, як було оголошено про намір розвивати відновлювальні джерела енергії в Чорнобильській зоні.

«Вже зараз у зоні відчуження  українські та французькі фахівці ведуть роботи з підготовки техніко-економічного обґрунтування проекту, які мають бути закінчені до кінця року. Сьогоднішній візит до Києва представників Engie SA підтверджує, що переговори проходять успішно і мають підтримку з боку українського Уряду», — заявив Семерак.

Він зазначив, що раніше Engie SA спільно із Урядом Франції виділила кошти на проведення першого  техніко-економічного обґрунтування для вивчення можливостей розвитку відновлювальної енергетики в зоні відчуження.

Водночас міністр переконаний, що ефективна реалізація проектів відновлювальної енергетики на території зони відчуження має важливу соціально-економічну складову для подолання наслідків аварії на ЧАЕС.