Goldman Sachs може придбати частину дочірньої компанії Dragon Capital

Антимонопольний комітет України дав американському інвестиційному банку The Goldman Sachs Group дозвіл придбати більше 25% компанії New Ukraine PE Holding Limited, яка підконтрольна українській інвестиційній компанії Dragon Capital. Про це повідомляє прес-служба АМКУ. 

«Надано дозвіл компанії «The Goldman Sachs GroupInc.» (м. Нью-Йорк, США) на (пряме або опосередковане) придбання акцій компанії «New Ukraine PE Holding Limited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління компанії», — сказано в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Антимонопольного комітету.

Як зазначає Інтерфакс-Україна, в кінці липня цього року Dragon Capital Investment отримала право через Ukraine PE Holding Limited придбати більш ніж 50% компанії Mevalor Enterprises Limited (Нікосія, Кіпр). Тоді ж DCI отримала право на придбання через інші свої структури київських бізнес-центрів «Прайм» та «Євразія».

Нагадаємо, Dragon Capital Investment — одна з найбільших інвестиційних компаній України. Працює у сфері прямих інвестицій та банківських послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів.

The Goldman Sachs Group — один із найбільших інвестиційних банків світу, з кінця 2007 року є міноритарним власником Dragon Capital. У квітні цього року DCI оголошувала про підписання угоди про зворотний викуп частки Goldman Sachs.