IKEA офіційно заходить в Україну

IKEA офіційно заходить в Україну

Президент Петро Порошенко 12 вересня провів зустріч з головним виконавчим директором IKEA Південно-Східної Європи Стефаном Вановербеке. За результатами переговорів, найбільший у світі продавець меблів і товарів для дому шведська корпорація IKEA відкриває свої магазини в Україні.

«Ми нарешті завершили 13-річну процедуру входження шведської компанії IKEA на український ринок: IKEA знайшла надійних партнерів за сприяння держави та, констатуючи покращення інвестиційного клімату, нарешті ухвалила це надзвичайно важливе рішення», — зазначив Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Перший магазин у Києві бренд відкриє в наступному році у новому форматі city-store. Такий формат IKEA впроваджує у Нью-Йорку, Копенгагені, Мадриді, Лондоні, Парижі, Стокгольма. Київ – також серед цих міст. За даними «Громадського«, компанія вже підписала відповідний контракт з торгово-розважальним центром Ocean Mall.

«Україна довго чекала цієї новини. Це – гарний сигнал для інших світових брендів, що з нашою державою потрібно мати справу», — наголосив Петро Порошенко.