Керівництво НБУ, Мінфіну та Мінекономіки візьме участь у зборах МВФ

Офіційна делегація України у складі керівництва Національного банку, Міністерства фінансів та Міністерства економрозвитку і торгівлі відбула до Вашингтона для участі в щорічних зборах Міжнародного валютного фонду (МВФ) та групи Світового банку. Про це повідомляють на сторінці НБУ у Facebook.

До складу офіційної делегації України увійшли виконувач обов’язків голови НБУ Яків Смолій, заступник глави НБУ Дмитро Сологуб, міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник міністра фінансів Юрій Буца та перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Як зазначають у повідомленні, Смолій проведе робочі зустрічі з провідними фінансистами та економістами світу, керівниками центральних банків, серед яких — перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон, глава Центробанку Швеції Стефан Інгвес, глава Центробанку Австрії Евальд Новотни, віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс та інші.

У програмі візиту, зокрема, заплановано участь у офіційній програмі Щорічних зборів МВФ. Також в.о. голови НБУ Яків Смолій проведе низку робочих зустрічей із провідними фінансистами та економістами світу, керівниками центральних банків. Серед них — перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон, голова Центробанку Швеції Стефан Інгвес, голова Центробанку Австрії Евальд Новотний, віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровський та інші.