Корейська компанія зацікавилася морським портом у Чорноморську
uspa.gov.ua

Корейська компанія зацікавилася морським портом у Чорноморську

Корейська компанія Posco Daewoo Corporation зацікавлена в будівництві великого зернового комплексу в порту Чорноморськ в Одеській області. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Адміністрацію морських портів України (АМПУ).

Днями представники компанії відвідали порт з офіційним візитом. Корейську сторону представляли директор представництва Posco Daewoo в Україні Хо Сонгхйонг, його заступник Кім Джун Пйо та низка інших посадовців компанії. Від АМПУ їх приймали заступник начальника з операційної діяльності Іллічівської філії АМПУ В’ячеслав Газун і начальник відділу стратегічного розвитку Ірина Бабешко.

Повідомляється, що в заході також взяли участь працівники порту Чорноморськ: заступник директора з експлуатації Олександр Медведик і начальник відділу розвитку Вікторія Большакова. Під час екскурсії по території підприємства представників корейської компанії ознайомили з перспективами розвитку порту, виробничими потужностями, технічним оснащенням, номенклатурою і логістикою вантажів.

Найбільший інтерес у гостей з Posco Daewoo викликала можливість розвитку другого терміналу. Представники компанії зазначили, що вони зацікавлені у співпраці й розглядають цю частину території порту як місце, де можна збудувати комплекс із перевалки зернових вантажів і продуктів їх переробки.

Також повідомляється, що програма розвитку морського порту Чорноморськ передбачає розвиток і використання потужностей другого терміналу. На даний час Мінінфраструктури веде роботу з пошуку потенційних інвесторів.