Мінагрополітики оголосили конкурс на вакантні посади нової держслужби

У рамках урядової реформи державної служби у Мінагрополітики оголошено конкурси на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ та проводиться робота зі створення двох генеральних директоратів – директорату безпечності та якості харчової продукції та директорату стратегічного планування і євроінтеграції. Про це повідомляє Урядовий портал.

Головною метою реформування є підвищення якості державної служби через фокусування міністерства на своїй головній функції – формуванні державної політики та значному посиленні кадрового складу державної служби.

«Ми всі є учасниками проведення реформ у державі. Нові підходи державного управління вимагають нової організаційної структури міністерств, нової процедури розроблення рішень на основі аналізу політик, нової компетенції державних службовців. При проведенні реформи буде посилено спроможність міністерства — через нові професійні кадри, високотехнічне забезпечення та якісну організацію процесів формування політики», — прокоментував державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов.

Конкурси оголошені на посади генерального директора директорату безпечності та якості харчової продукції та генерального директора директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Основними завданнями генеральних директоратів є:

  • забезпечення формування державної політики на основі постійного аналізу стану справ у сфері його компетенції, вироблення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем;
  • здійснення моніторингу та оцінювання результатів реалізації державної політики;
  • забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері його компетенції.

«Конкурси мають спеціальні вимоги: окрема конкурсна комісія складатиметься з 10 чоловік (7 – представники Міністерства, 3 – залучені експерти). Перед початком роботи члени комісії пройдуть спеціальне навчання у НАДС. Конкурс супроводжуватиметься відеофіксацією, яка буде додатком до протоколу результату конкурсу. Це забезпечить прозорість та якість його проведення. Після заповнення штатного розпису генерального директорату більше ніж на 50% – буде видано наказ про початок здійснення директоратом повноважень», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що додатково на 2017 рік міністерству надано 22 вакансії. До кінця поточного року буде створено департаменти по 10 штатних одиниць. Штатну кількість їх співробітників у подальшому планується розширити.