"Миронівський хлібопродукт" розвиватиме цифрове сільське господарство
flickr.com/velo_denz

«Миронівський хлібопродукт» розвиватиме цифрове сільське господарство

Компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) інвестуватиме кошти у розвиток цифрового сільського господарства. Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на коментар головного операційного директора МХП Юрія Мельника.

«Наша стратегічна мета — точне землеробство як елемент цифрового сільського господарства. Щороку інвестуємо в цю галузь… Агросектор має іти до ефективного сільського господарства, тобто до обґрунтованих витрат і заробітків. Ми говоримо про комплекс обробітку землі», — заявив Мельник.

За словами операційного директора МХП, холдинг впроваджує точне землеробство із 2014 року. Компанія щорічно поповнює свій технопарк. За минулий рік було придбано техніки на 25 млн доларів. Наступного року, за словами Юрія Мельника, планується витратити 25—27 млн доларів, проте вже на розвиток цифрового сільського господарства.

Це будуть засоби спостереження за посівами, супутникові системи, радарне спостереження. Застосування технологій у сільському господарстві дозволить підвищити ефективність робіт і зменшити витрати палива і добрив, що також вплине на якість врожаю.