Monobank пропонує "Спортивний" депозит: плюс 5% річних за 10 000 кроків на день
shutterstock

Monobank пропонує «Спортивний» депозит: плюс 5% річних за 10 000 кроків на день

Оновлена версія програми Monobank, яка доступна для користувачів iOS і Android, пропонує незвичний «Спортивний» депозит. За ним передбачена більша депозитна ставка для клієнтів, які щодня будуть проходити понад 10 000 кроків. Про це розповідає ain.ua.

Фактично умови депозиту дещо нагадують парі з банком.

«Якщо протягом трьох місяців поспіль ви будете проходити або пробігати 10 000 кроків на день і більше, ми додамо вам до стандартної ставки за депозитом 5% річних. Якщо ж ви не зможете це зробити, і чотири або більше днів, протягом цих трьох місяців, у вас не буде 10 000 кроків на день, ставка на вашу депозиту знизиться на ті ж 5% річних», – розповідає співзасновник monobank Олег Гороховський.

Заміряти активність будуть за допомогою Apple Health або Google Fit, а також пристроїв і додатків, які з ними синхронізуються: Mi Fit, Runkeper, Strava, Garmin та інших.

В банку не виключають можливості, що користувачі намагатимуться «накручувати» кроки,  проте  не бачуть в цьому особливого сенсу:

«Тримати заощадження в гривні з такими стрибками курсу не особливо вигідно. Цей депозит не для заробітку, а для ЗСЖ і фану ».

За умовами депозиту, передбачено два тестових дні, протягом яких можна без втрат розірвати депозит, якщо умови видадуться користувачеві несправедливими або завдання — непосильним.