Н&M підписав контракт на відкриття магазину в Україні
flickr.com/perspective

Н&M підписав контракт на відкриття магазину в Україні

Один з найбільших міжнародних брендів одягу H&M (Hennes & Mauritz AB) підписав контракт на відкриття магазину з ТРЦ Lavina Mall, що належить бізнесмену Вагіфу Алієву. Про це повідомляє Новое Время.

Як зазначається, про підписання контракту між ТРЦ і шведським брендом стало відомо з трьох джерел: від директора торгового центру, консультанта з нерухомості та керівника великої торговельної мережі. Зокрема, директор столичного торгового центру, який побажав залишитися неназваним, повідомив, що договір було підписано два тижні тому.

Експерти ринку вважають, що прихід H&M в Україну призведе до посилення конкуренції серед продавців так званого mass market, одягу в невисокому ціновому сегменті. Зараз локальним лідером тут виступає іспанська компанія Inditex, якій належать бренди Zara, Pull & Bear, Bershka, Massimo Dutti тощо.

Нагадаємо, ця спроба H&M вийти на український ринок — вже друга. Першу шведський бренд зробив у 2014 році, уклавши договір з ТЦ Respublika, та ще на етапі узгодження документів угоду було заморожено.

В кінці червня про плани H&M у 2018 році відкрити магазин в Україні повідомляли Reuters.