На економічному форумі в Польщі багато говоритимуть про Україну
flickr.com/drabikpany

На економічному форумі в Польщі багато говоритимуть про Україну

 

5-7 вересня у польській Криниці-Здруй пройде щорічний Економічний форум, який відвідають, зокрема, президенти Грузії Георгій Маргвелашвілі, Чорногорії Філіп Вуянович та Македонії Георге Іванов. Про це повідомляє агентство Укрінформ з посиланням на організаторів форуму з Інституту східних досліджень у Варшаві. 

Раніше голова Програмної ради форуму З. Бердиховський заявляв, що в програму заходу в цьому році входять щонайменше 12 панелей, що стосуватимуться внутрішньої та зовнішньої політики, культури та економіки України. За його словами, гості форуму хочуть із перших вуст дізнатися про ситуацію на сході України.

Цьогорічний форум у Криниці-Здруй пройде під гаслом «Проект Європа — рецепт на наступні декади». Планується, що у ньому візьмуть участь понад 3 тис. гостей — президентів, глав урядів, міністрів, парламентарів, експертів, бізнесменів, діячів культури та представників ЗМІ з понад 60-ти країн Європи, Азії та США.

 

“Глави держав 5 вересня візьмуть участь у пленарній сесії “Незавершена інтеграція і прагнення європейських країн”, під час якої визначать майбутнє європейської інтеграції і дадуть відповідь на запитання «Яким чином узгодити інтереси країн-членів з прагненнями інших європейських країн?”, — повідомляють організатори.

 

Крім того, додають, що під час події політики, економісти й експерти будуть обговорювати те, як зміни правлячих еліт у європейських країнах вплинуть на міжнародні відносини, а також поговорять про розвиток політики США упродовж найближчих чотирьох років та її вплив на Європу.