На Київщині вирощують чорну ікру
flickr.com/greatfood360

На Київщині вирощують чорну ікру

Підприємство, що виготовляє чорну ікру в озері на Київщині, успішно функціонує на українському ринку, не дивлячись на специфічні умови ведення бізнесу. Про це повідомляє Національний промисловий портал. 

Чорна ікра — головна продукція компанії «Осетер». Загальна площа ставків рибного господарства підприємства складає 2000 квадратних метрів, протягом року з них вдається зібрати близько 300 кілограмів ікри. Осетрове озеро поділено на зони, в кожній з них живуть риби різного віку та видів.

Використання технології вирощування риби в садках дозволяє прискорити темп її зростання на 30%. Зараз в компанії вирощують основні осетрові сорти: стерлядь, російського осетра та білугу. Ікру збирають щороку, в період з листопада по січень. Кожну дорослу рибу обстежують на наявність ікри ультразвуком. Якість продукту визначають за допомогою спеціального зонда. Ікру збирають методом здобвання, завдяки цьому риба залишається живою, що значно зменшує витрати.

Повідомляється, що готовий продукт коштує близько 1000 доларів за кілограм, однак у компанії зазначають, що не мають проблем зі збутом. Аби підлаштуватися під зростання попиту підприємство планує найближчим часом на 30% збільшити площу водного господарства.