На Волині шахтарі відмовилися виходити на роботу через борги по зарплаті
kvpu.org.ua

На Волині шахтарі відмовилися виходити на роботу через борги по зарплаті

Сьогодні, 7 травня, гірники шахти №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля» припинили роботу у першу зміну і рухаються від шахти до центру міста, де знаходиться управління об’єднання. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на очільника Незалежної профспілки України Михайла Волинця.

Сьогодні гірники шахти №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля» припинили роботу у першу зміну і рухаються від шахти до центру міста, де знаходиться управління об’єднання.

«Раніше ми повідомляли, що «смотрящий» Андрій Венгрін разом зі своєю маріонеткою В.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрієм Пилипюком вирішили покарати гірників шахти “№9 НВ”, шахтарям не виплатили 80% зарплати за березень, а працівники непромислової групи досі не отримали зарплату в повному обсязі за лютий», — говорить Михайло Волинець.

Зранку має відбутися нарада у міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика з приводу цього конфлікту.

Страйк гірників Львівсько-Волинського басейну стане детонатором подібних акцій і в інших шахтарських регіонах України, де теж існує чимала заборгованість зарплат.

Нагадаємо, представники НПГУ, Василь Гура, голова ППО НПГУ ВП Шахти №9 «НВ» та Макаров Сергій, голова місцевої організації НПГУ м.Нововолинськ вже обговорювали питання у Міністра щодо врегулювання цієї конфліктної ситуації.