На впровадження системи контролю органічного виробництва очікують у Дерджпродспоживслужбі

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розраховує на впровадження сучасної системи контролю органічного виробництва. На цьому наголосив її голова Володимир Лапа під час виступу на Міжнародної конференції «Підвищення рівня чесності органічних виробничо-збутових ланцюгів», яка розпочала свою роботу 21 вересня в Одесі. Про це повідомляє Урядовий портал.

Володимир Лапа презентував роботу Держпродспоживслужби в різних сферах, зокрема в напрямку роботи системи держконтролю у сфері безпечності харчових продуктів та органічного виробництва.

За його словами, система державного контролю в Україні складається з трьох елементів: базових вимог до безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та кормів, дотримання добровільних стандартів, міжнародної торгівля.

Повноваження Держпродспоживслужби у сфері безпечності харчових продуктів та кормів полягають в організації та здійсненні державного контролю, додав Лапа. Йдеться про впровадження НАССР, ведення реєстру затверджених експортних потужностей, уповноваження лабораторій на проведення досліджень для цілей державного контролю.

У сфері виробництва та обігу органічної продукції Держпродспоживслужба уповноважена вести реєстр виробників органічної продукції, проводити державний нагляд (контроль) за діяльністю суб’єктів господарювання, гарантувати інформаційне забезпечення зацікавлених сторін.

Володимир Лапа вказав також на проблеми чинного нормативно-правового регулювання у сфері органічного виробництва та обігу.

«Зокрема, на жаль, недосконалість вимог чинного законодавства робить можливим створення сприятливого середовища для введення в обіг фальсифікованої органічної продукції, що порушує права споживача та породжує недобросовісну конкуренцію. Як результат знижується довіра до української  органічної продукції» — заявив він.

Ще однією причиною зниження довіри до системного контролю є невідповідність чинного законодавства вимогам та стандартам Європейського Союзу.

«У силу того, що на сьогодні має місце не повний перелік нормативно-правових актів щодо реалізації встановлених вимог, Держпродспоживслужба не може повністю реалізувати функції, покладені на неї», — зазначив Володимир Лапа.

Він вважає, що для вдосконалення засад правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції необхідно чітко визначити повноваження Держпродспоживслужби. Важливо надаючи їй можливість проводити моніторинг органічної продукції й ініціювати при потребі про виключення органу сертифікації з реєстру, вибірково оцінювати діяльність органів із сертифікації та операторів ринку органічної продукції, працювати у тісній взаємодії з органами сертифікації.

За словами Володимира Лапи, ці повноваження внесені до законопроекту «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» (N5448 від 24.11.2016). Керівництво Держпродспоживслужби очікує на прийняття закону, що покращить ефективність роботи Служби.